Popis škola koje organiziraju školska natjecanja iz astronomije

Popis osnovnih (50) i srednjih škola (27) koje su se prijavile za organizaciju školskih natjecanja iz astronomije.

OSNOVNA ŠKOLA:

Škola Mjesto
OŠ BOGUMILA TONIJA Samobor
OŠ Vukovina Vukovina
OŠ MATE LOVRAKA Kutina
OŠ VLADIMIRA VIDRIĆA Kutina
OŠ Viktorovac Sisak
OŠ Ludbreg Ludbreg
II Osnovna škola Varaždin Varaždin
OŠ BRAĆA RADIĆ Koprivnica
OŠ ĐURO ESTER Koprivnica
OŠ NOVA RAČA Nova Rača
OŠ SLAVKA KOLARA Hercegovac
OŠ EUGEN KUMIČIĆ Rijeka
OŠ KOZALA Rijeka
OŠ Turnić Rijeka
OŠ Vežica Rijeka
OŠ Bakar Bakar
OŠ MARIA MARTINOLIĆA Mali Lošinj
OŠ Vilima Korajca Kaptol
OŠ IVAN GORAN KOVAČIĆ Velika
OŠ Lipik Lipik
OŠ HUGO BADALIĆ Slavonski Brod
OŠ ĐURO PILAR Slavonski Brod
OŠ BOGOSLAV ŠULEK Slavonski Brod
OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod
OŠ IVAN MAŽURANIĆ Sibinj
OŠ ŠIMUNA KOŽIČIĆA BENJE Zadar
OŠ Šećerana Beli Manastir
OŠ Darda Darda
OŠ DR.FRANJO TUĐMAN Beli Manastir
OŠ Tin Ujević Osjek
OŠ JURJA DALMATINCA ŠIBENIK
OŠ VJEKOSLAVA PARAĆA Solin
OŠ VLADIMIRA NAZORA PAZIN
OŠ Pantovčak Zagreb
OŠ Ksavera Šandora Gjalskog Zagreb
OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb
OŠ Dragutina Kušlana Zagreb
OŠ TITUŠA BREZOVAČKOG Zagreb
OŠ GORNJE VRAPČE Zagreb
OŠ IVANA MEŠTROVIĆA Zagreb
OŠ JULIJA KLOVIĆA Zagreb
OŠ Matije Gupca Zagreb
OŠ Nikole Tesle Zagreb
OŠ Jože Šurana Višnjan
OŠ BREZOVICA Brezovica
OŠ Mate Demarin Medulin
OŠ Vidikovac Pula
OŠ Tone Peruško Pula
OŠ Vladimir Nazor Virovitica
OŠ Garešnica Garešnica

SREDNJA ŠKOLA:

Škola Mjesto
GIMNAZIJA VELIKA GORICA Velika Gorica
Zrakoplovna tehnička škola Rudolfa Perešina Velika Gorica
Srednja škola Oroslavje Oroslavje
SREDNJA ŠKOLA TINA UJEVIĆA Kutina
ŠUMARSKA I DRVODJELJSKA ŠKOLA KARLOVAC Karlovac
Prva gimnazija Varaždin Varaždin
GIMNAZIJA - FRAN GALOVIĆ Koprivnica
GIMNAZIJA BJELOVAR Bjelovar
GIMNAZIJA ANDRIJE MOHOROVIČIĆA Rijeka
Željeznička tehnička škola Moravice Moravice
Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod
GIMNAZIJA BELI MANASTIR Beli Manastir
Srednja škola Donji Miholjac Donji Miholjac
Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice
Strojarska tehnička škola Osijek Osijek
III. Gimnazija Osijek Osijek
Srednja škola Valpovo Valpovo
SREDNJA ŠKOLA TIN UJEVIĆ Vrgorac
Gimnazija Antuna Vrančića Šibenik
SREDNJA ŠKOLA ZVANE ČRNJE Rovinj
PAZINSKI KOLEGIJ - KLASIČNA GIMNAZIJA PAZIN s pravom javnosti Pazin Pazin
V. gimnazija Zagreb
XV. gimnazija Zagreb
Gimnazija Lucijana Vranjanina Zagreb
PRIRODOSLOVNA ŠKOLA VLADIMIRA PRELOGA Zagreb
Ekonomska škola Pula Pula
Tehnička škola Pula Pula
III. gimnazija Split Split